568981-2024 - Resultat
Sverige – Kultur- och fritidstjänster – Öppen kulturskola i Fisksätra
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖppen kulturskola i Fisksätra
BeskrivningKommunen avser att upphandla en öppen och avgiftsfri kulturskoleverksamhet förlagd i Fisksätra.
Intern identifierareKUN 2023-15
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98350000 Kultur- och fritidstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79952100 Anordnande av kulturevenemang, 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar, 92342000 Dansundervisning, 92500000 Biblioteks-, arkiverings-, musei- och övriga kulturtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareÖppen kulturskola i Fisksätra