569004-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mikroskop – Spinning Disk Confocal Microscope
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpinning Disk Confocal Microscope
BeskrivningThe scope of the Assignment is the supply, installation, and commissioning of a microscope with spinning disk confocal and multiplexing capacity. The Assignment also includes training, maintenance, support, and spare parts for the System.
Intern identifierare2-3095/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38434540 Biomedicinsk utrustning, 38515200 Fluorescensmikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000