56902-2024 - Resultat
Sverige – Psykiatrisk eller psykologisk vård – Neuropsykiatrisk utredning Barn och ungdom
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNeuropsykiatrisk utredning Barn och ungdom
BeskrivningUppdraget avser utredningsuppdrag gällande neuropsykiatriska utredningar för barn.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86636:Lot:1