2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mäklartjänster 2025
Beskrivning: Östhammars kommun, Samhällsbyggnadskontoret bjuder härmed in leverantörer att lämna anbud i upphandlingen av ett ramavtal avseende fastighetsmäklartjänster så som fastighetsförsäljning, fastighetsvärdering och fastighetsrådgivning för olika typer av fastigheter.
Intern identifierare: KS-2025-508
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000