56904-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av skolor – Periodisk golvvård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPeriodisk golvvård
BeskrivningUmeå universitet inbjuder Ert företag att lämna anbud i upphandling av ramavtal gällande periodisk golvvård på Umeå universitet
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103995:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90910000 Städning