Välkomna att inkomma med synpunkter och upplysningar inför kommande upphandling av ett statligt ramavtal för bevaknings- och larmcentraltjänster.
Syftet med den externa remissen är att underlätta för Kammarkollegiet att genomföra en så bra upphandling som möjligt genom att ge leverantörer som är verksamma inom branschen möjlighet till att bidra med sin kunskap och erfarenhet.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen