2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av avfall Väst och Syd
Beskrivning: Ramavtalet omfattar hämtning och miljömässigt riktig hantering av samtliga fraktioner som uppstår på RISE (väst och syd)
Intern identifierare: 25/111
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000