569092-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för säkerhet – Cybersäkerhetspartner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cybersäkerhetspartner
Beskrivning: Kungsbacka kommun inbjuder er härmed att inkomma med ansökan om deltagande i förhandlad anbudsgivning som syftar till att teckna avtal med en cybersäkerhetspartner till Kungsbacka kommun.
Intern identifierare: 2025-00334
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212730 Programvaruutvecklingstjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72222300 IT-tjänster, 80533100 Datautbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000