569183-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Cochleaimplantat med processorer, tillbehör och reservdelar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCochleaimplantat med processorer, tillbehör och reservdelar
Beskrivningcochleaimplantat med processor och tillbehör.
Intern identifierareRS 2026-02315
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33180000 Funktionellt stöd, 33185200 Cochlea-implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000