2. Förfarande
Förfarande
Titel: Signalstrategisk utrustning- Signalstativ
Beskrivning: Leverans av signalstativ till Förvaltning utbyggnad tunnelbana
Intern identifierare: FUT 2022-0721
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000