569284-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopbilar – TI 2024-1275 2st Sopbilar, 4-fack
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1275 2st Sopbilar, 4-fack
BeskrivningDenna upphandling avser köp av: 2 st 4-facks sopbilar + Serviceavtal 8 år
Intern identifierare24/106
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del