See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: El leverans
Beskrivning: Upphandlingen omfattar el leverans till Burlövs kommun samt Burlövsbostäder
Intern identifierare: 24/11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000