2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byte av belysningsarmaturer Jönköping University - Partnering
Beskrivning: Upphandlingen avser byte av belysningsarmaturer i entreprenadformen totalentreprenad i samverkan, partnering.
Intern identifierare: 24/95
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71334000 Maskin- och eltekniska ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Byte av belysningsarmaturer Jönköping University