Dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende fönsterputs i Mora, Orsa och Älvdalen.
För denna anbudsprocess använder sig inköparen av Mercell Sourcing Service. För att meddela ditt intresse samt att få tillgång till samtliga dokument, klicka på nedanstående länk eller kopiera den och klistra in i din webbläsare. https://permalink.mercell.com/118900219.aspx. Följ därefter instruktionerna på webbsidan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Förekommande uppdrag inom området fönsterputs kommer att konkurrensutsättas inom DISet.