569506-2021 - ÄndringSverige-Huddinge: Underhållningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ljud-, ljus-, scen-, och eventservice
Referensnummer: UPP-2021/061
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92300000 Underhållningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Ljud-, ljus, -scen- och eventservice med tillhörande produkter och tjänster till huddinge kommun, huddinge samhällsfastigheter och Huge AB