Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38434520 Apparater för analys av blod
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 38430000 Detektions- och analysutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige