569528-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörledningar för dricksvatten – VA-materiel till VA-förnyelsen, Elmia och Klockarp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVA-materiel till VA-förnyelsen, Elmia och Klockarp
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp VA-materiel till VA-förnyelsen. Upphandlingen avser 2 projekt.
Intern identifierare24/122
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44162500 Rörledningar för dricksvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del (1)