See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Signalförstärkning
Beskrivning: Upphandling avseende projektering och utförande av signal/frekvensförstärkning gällande mobiltelefon och Rakel i byggnader.
Intern identifierare: 23/90
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000