569552-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Handledning – Handledningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandledningstjänster
BeskrivningHandledningstjänster till personalgrupp, chefsgrupp och vid behov även individuellt. Ärendehantering i svåra patientfall eller där grupper behöver stöd eller lärande i arbetsrelaterade utmaningar.
Intern identifierareRS240493
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del