2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling drift av Gruppbostaden Broder Pehr
Beskrivning: Drift av Gruppbostaden Broder Pehr
Intern identifierare: HÄ 2025/130
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: ensteg icke direktivstyrd upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85310000 Socialt arbete, 85312300 Vägledning och rådgivning, 85312310 Vägledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling drift av Gruppbostaden Broder Pehr