569740-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstransport – Borttransport och behandling av impregnerat trä
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBorttransport och behandling av impregnerat trä
BeskrivningBorttransport och behandling av impregnerat träavfall från A&ÅS återvinningscentraler.
Intern identifierareAÅS2025.0120
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000