2. Förfarande
Förfarande
Titel: SCADA integration VA
Beskrivning: Konsultarbete, visst material och licenser Scada integrationer VA.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65100000 Vattendistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116043:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem