569788-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Norrköping: Bildskärmar
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Interaktiva bildskärmar
Referensnummer: KS 2020/0980
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30231300 Bildskärmar
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun upphandlar ett ramavtal med en leverantör, alla villkor fastställda, för succesiva leveranser under avtalsperioden.
Välkommen med ert anbud.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 30 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30231300 Bildskärmar, 30237260 Väggfästen för bildskärmar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen