See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vedartade växter samt perenner
Beskrivning: Eskilstuna kommun tillsammans med Eskilstuna kommunfastigheter AB (Kfast) genomför en upphandling av vedartade växter samt perenner. I upphandlingen ingår även tillbehör som till exempel trädstörar.
Intern identifierare: UE 24.117
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del