2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetsskapande produkter och tjänster till Burlövs kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser hyra trygghetsskapande digitala tjänster med helhetslösning, drift ,underhåll och support för Burlövs kommun. Detta inkluderar mobila larm, stationära larm inom hemtjänst samt signalbaserade larm inom särskilt boende och gruppboende. Det inkluderar också tillbehör till alla verksamhetsområden inom Vård och Omsorg
Intern identifierare: 8/6 2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Trygghetsskapande produkter och tjänster till Burlövs Kommun
Intern identifierare: 1928683-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificerings krav
Intern identifierare: 1928684-1