2. Förfarande
Förfarande
Titel: Helikoptertrafik i skärgården 2024-2028
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för persontrafik med helikopter i Stockholms skärgård under vintertid.
Intern identifierare: TN 2024-0368
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär