569968-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning) – NY Ramavtal för utrustning för stöttning av betongmassor/ Stämp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNY Ramavtal för utrustning för stöttning av betongmassor/ Stämp
BeskrivningRamavtal för utrustning för stöttning av betongmassor/ Stämp
Intern identifierare25/244
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000