570016-2018 - ResultatSverige-Göteborg: Konsulttjänster för företagsutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rådgivning inom Landsbygdsprogrammet 2019-2020
Referensnummer: 604-35886-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser rådgivning till lantbrukare och landsbygdsföretagare på landsbygden inom Västra Götalands län.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71314300 Konsulttjänster för energibesparing, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 90713000 Miljörådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen