2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mejeri till stora enheter
Beskrivning: Upphandling av mejeri till stora enheter.
Intern identifierare: KS 2024/0203
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000