Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rullflak Krigsbro 4
Referensnummer: UH-2020-152
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds till deltagande i upphandlingen av Rullflak Krigsbro 4.
Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för upphandlingen.
Position 1 Rullflak krigsbro 4
Position 2 Förslag reservdelar
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen