570143-2025 - Resultat
Sverige – Sulor – Innersulor till M90 Militärkängor, vinterkängor och gummistövlar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInnersulor till M90 Militärkängor, vinterkängor och gummistövlar
Beskrivninginnersulor till M90 MKÄNG, VKÄNG och GUMMIST.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18842000 Sulor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113334:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenförlängningsoptioner 2x12 månader