2. Förfarande
Förfarande
Titel: T-stöd för schakttillstånd, återställning och upplåtelse av allmän platsmark
Beskrivning: Upphandling avseende IT-stöd för schakttillstånd, återställning och upplåtelse av allmän platsmark
Föregående meddelande: 710377-2023
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: del ett
Beskrivning: del ett
Intern identifierare: Del ett
Mängd: 1 volt