2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggmaterial - Måleriprodukter
Beskrivning: Upphandlingen avser köparens behov av måleriprodukter.
Intern identifierare: KS 2024-00072
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser köparens behov av måleriprodukter, inkl. färgbrytning.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MALL, Växjö kommun (1)