Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lås med tillhörande tjänster
Referensnummer: A 20-071 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44522400 Låsdelar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ett kontrakt för löpande avrop av lås med tillhörande tjänster för nybyggnad, renovering, normal reparation och underhåll av fastigheter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44522400 Låsdelar, 45453000 Reparation och renovering, 98395000 Låssmedstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen