Skellefteå Kraft hereby invites suppliers to submit a tender regarding a FEED study (Front-End Engineering and Design) for Skellefteå Kraft regarding bioenergy with carbon capture and storage (BECCS) in accordance with the instructions in the tender documents.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71323000 Teknisk konstruktion av process- och produktionsindustrin, 71350000 Vetenskapliga och tekniska ingenjörstjänster, 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen