570317-2025 - Resultat
Sverige – Finansiella konsulttjänster – Ramavtal konsulttjänster inom ekonomi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal konsulttjänster inom ekonomi
BeskrivningKinda kommun inbjuder härmed leverantörer att lämna anbud för ramavtal avseende konsulttjänster inom ekonomi. Upphandlingen syftar till att säkerställa tillgång till kvalificerade konsulter vid behov, både för kortsiktiga och långsiktiga uppdrag. Kompetenser som efterfrågas är ekonomer, controllers och redovisningsekonomer.
Intern identifierare25/18
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79610000 Personalförmedling, 79621000 Förmedling av kontorspersonal, 79631000 Personaltjänster och lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000