See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputsning
Beskrivning: Putsning av fönster
Intern identifierare: 24-1010-1213-1010-205
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor
Intern identifierare: 24-1010-1213-1010-205-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 24-1010-1213-1010-205-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Intern identifierare: 24-1010-1213-1010-205-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Möten och planering
Intern identifierare: 24-1010-1213-1010-205-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kommersiella villkor
Intern identifierare: 24-1010-1213-1010-205-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsprövning/utvärdering
Intern identifierare: 24-1010-1213-1010-205-5