See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fjärrstyrningsskåp med feldetektering
Beskrivning: Fjärrstyrningsskåp med feldetektering
Intern identifierare: UH 24-12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32441000 Fjärrmätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mervärdesmodell (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mervärdesmodell (2)