570455-2025 - Resultat
Sverige – Tryckta böcker – Tryck av avhandlingar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryck av avhandlingar
BeskrivningRamavtal avseende tryck av avhandlingar.
Intern identifierareEUI 25 012
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22110000 Tryckta böcker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000