57054-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Möbler Tångvallaskolan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMöbler Tångvallaskolan
BeskrivningMöbler och inredning till Tångvallaskolan. Uppdraget avser i huvudsak leverans och montage av möbler och annan inredning i enlighet med vad som närmare framgår av Förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelA Kontorsmöbler
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124436:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39160000 Skolmöbler, 39200000 Inredning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelB Biblioteksinredning
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124436:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelC Konferens- och miljömöbler
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124436:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelG Skolmöbler
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124436:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelI Draperi
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124436:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelL Lager
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124436:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelÖvrigt
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124436:Lot:7