2. Förfarande
Förfarande
Titel: Administrative support in North Macedonia
Beskrivning: The assignment consists of comprehensive administrative and procurement support for the implementation of the Sida-financed project “Supporting North Macedonia’s EU Accession within the Environmental Field – Phase 2".
Intern identifierare: NV-06171-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 75112100 Administration för utvecklingsprojekt, 79994000 Kontraktsadministration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000