570715-2020 - ResultatSverige-Bromölla: Reservelektricitetsaggregat
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av mobila reservkraftaggregat.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31682500 Reservelektricitetsaggregat
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31682500 Reservelektricitetsaggregat, 31682510 Reservkraftssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen