See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Tekniska konsulttjänster- Byggledning grundskolor i Luleå kommun
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster 28917, Projekt-Byggledning BYGG
Intern identifierare: KLF 2025/1648
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avrop Tekniska konsulttjänster- Byggledning grundskolor i Luleå kommun