2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hipec-pump inkl förbrukning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av HIPEC pump med tillhörande förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: UPPH2024-00303
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000