Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
Ytterligare klassificering (cpv): 48445000 Programvara för kundhantering
Ytterligare klassificering (cpv): 48800000 Informationssystem och servrar
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster