See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färsk frukt, grönsaker, ägg, potatis m.m samt mejeri till mindre enheter
Beskrivning: Upphandling av konventionell och ekologisk frukt, grönsaker, ägg, potatis m.m samt mejeri till mindre enheter.
Intern identifierare: KS 2024/0202
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter
Ytterligare klassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Frukt, grönsaker, ägg, potatis m.m. samt mejeri till mindre enheter