571137-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Konsulttjänster inom Skatt och Redovisning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster inom Skatt och Redovisning
BeskrivningUppdraget omfattar konsultationstjänster inom skatt och redovisning.
Intern identifierareC 2023–1443
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsdokument