See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av brandsläckare, övrig brandutrustning. Arvika
Beskrivning: Service av brandsläckare, övrig brandutrustning, inköp av produkter, årskontroll av brandutrustning inom arbetsområde Arvika kommun.
Intern identifierare: Dnr 2024-122
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 35111000 Brandbekämpningsutrustning, 35111200 Material för brandbekämpning, 35111300 Brandsläckare, 35111400 Brandräddningsutrustning, 35111500 Brandbekämpningssystem, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000