See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frontlastare (Sopbil)
Beskrivning: Frontlastande sopbil för tömning av containrar
Intern identifierare: RHA 2024/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34140000 Tyngre motorfordon, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Frontlastare