571257-2021 - ÄndringSverige-Linköping: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskrift
Referensnummer: UC-2020-341
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Östergötland ska upphandla utskriftsutrustning och service i samverkan med Region Jönköpings län, Linköpings kommun och Östgötatrafiken AB.
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Upphandlande myndighet kommer att anta ett (1) anbud.
Anledningen till att upphandlingen inte har delats upp i separata anbudsområden är för att området ska hållas samman.